Ski Fotball

Kontakt oss

Kontakt oss

Ski IL Fotball

 

Organisasjonsinfo/fakturainfo:
 

Org.nr: 976 612 345

Elektronisk fakturaadresse (autoinvoice): 57897661234501

Postadresse: Ski IL Fotball, PB 291, 1401 Ski

Besøksadresse: Ski idrettspark, Idrettsvn. 35B, 1400 Ski

Tlf: 922 95 977

Epost: post@skifotball.no 

Webwww.skifotball.no 

Bankkonto: 1503.25.43143

Klubbnr.: 02130040
 

Draktfarge: Gul drakt, blå shorts, gule strømper
Jentelag 6-14 år spiller i rosa drakt, blå shorts, rosa strømper

 


 

Ski IL Fotball har kontor i klubbhuset og i brakka/klubbshopen og Vinkl´n i Ski idrettspark. Vi er ikke der til faste tider, men en eller flere av oss er der ofte både på dagtid og kveldstid. 

 

Administrasjonen i Ski IL Fotball:

Daglig leder: Ragnhild Carlsen

Mob: 922 95 977

Epost: ragnhild@skifotball.no

 

Sportslig leder + klubbmedarbeider: Glenn Arne Hansen

Mob. 930 83 330

Epost: glenn@skifotball.no

 

Hovedansvarlig TX/etter skolen-tilbud: Henning Lien

Mob. 452 40 332

Epost: henning@skifotball.no

 

Materialforvalter + instruktør/bussjåfør på etter skolen-tilbud: Morten Simensen
(Morten har også div. andre oppgaver i klubben)

Mob. 463 17 034

Epost: morten@skifotball.no

 

Klubbshopansvarlig + instruktør/bussjåfør på etter skolen-tilbudSimen Carlsen Strande
(Simen har også div. andre oppgaver i klubben)

Mob. 93 62 29 62

Epost: simen@skifotball.no

 

Klubbmedarbeider og markedsansvarlig: Odd-Inge Bondevik
25% fra 1.11.19, 80% fra 1.1.20

Mob. 905 37 122

Epost: odd-inge@skifotball.no

 

Hovedansvarlig og instruktør Akademi: Boni Maruti
(konsulent)

Mob: 910 08 601

E-postboniekm@hotmail.com  

 

Instruktør TX: Roy Hjorth

Mob: 900 76 637

E-post

 

Ansatte/adm.

Fra venstre: Glenn Arne, Morten, Ragnhild, Roy, Henning, Boni og Simen

 


 

Styret i Ski IL Fotball 2019:

 

Styreleder: Vegard Sundsaasen

Mob. 99 70 58 85

Epost: Vegard.Sundsaasen@sparebank1.no 

 

Nestleder: Bjørn Syvertsen

Mob. 91 66 67 09

Epost: bjorn.syvertsen@politiet.no

 

Styremedlem: Ave Tooming-Klunderud

Mob. 93 82 71 27

Epost: avetk@hotmail.com 

 

Styremedlem: Jan Astorri

Mob. 415 25 149

Epost: janastorri@gmail.com

 

Styremedlem: Mette Kristiansen

Mob. 959 77 409

Epost: mette.k9@gmail.com 

 

Styremedlem: Magnus Brekke

Mob. 466 20 564

Epost: magnusbrekke@gmail.com

 

Styremedlem: Per Christian Langset

Mob. 975 69 451

Epost: perchristian.langset@gmail.com

 

Valgkomiteen 2019:

John-Ole Dybdal (leder)

Espen Pettersen

Ny

 

Sportslig utvalg:

 

  • Glenn Arne Hansen - sportslig leder/leder av SU
  • Torbjørn Aarhus - G2007
  • Magnus Brekke - J2006
  • Øyvin Flo - G2008/G2011
  • Thomas Vangsnes - G2007/J2010

 

 

 

 

 

Ski IL Fotball


www.skifotball.no

post@skifotball.no

Klubbnr. 02130040
Organsisasjonsnr. 976 612 345
Kontonr. 1503.25.43143

Faktura, elektronisk adresse (EHF-faktura):
57897661234501

Postadresse:
PB 291, 1401 Ski

Besøksadresse:
Idrettsvn. 35B, Ski idrettspark, 1400 Ski

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift