Ski Fotball

Lagledere

Lagledere

Lagledere Ski Fotball 2019

Oppdatert pr. 28.5.2019

For komplett oversikt over støtteapparat på alle lag: se samlet oversikt på fotball.no sine sider.

 

Lag
Fornavn Etternavn Mobil E-post
Senior Menn A Ragnhild Carlsen 92295977 ragnhild@skifotball.no
(trener sr. A) Morten Grønbeck 94439812 mortengronbech@gmail.com
Senior Menn B Jan-Ivar Langås 90195914 ungelang@hotmail.com
Ski Fotball Futsal Iver Strandheim 91589094 iver_87@hotmail.com
Menn 33 Christian Pedersen 47331179 ch-ped@online.no
Old Boys Veteran Inge Utstumo 97674637 iuti@online.no
Finstadgjengen Futsal Old Boys Frode Ringstad 90582428 frode.ringstad@yahoo.no
         
Junior Menn Roy Johansen 95766478 roy.johansen@telenor.com
G2003 Elin Rosseland 98060326 elin_rosseland@hotmail.com
G2004 Jørgen  Halvorsen 48882413 folloveien42@hotmail.com
G2005 Inger Setnes 99593039 ingerset@oslomet.no
  Per Christian Langset 97569451 perchristian.langset@gmail.com
G2006 Jarleif Gaustad 91514582 jarleifg@gmail.com
G2007 Vegard Sundsaasen 99705885 vegard.sundsaasen@sparebank1.no
G2008  Eirin Schrøder 93446894 eirinschroeder@gmail.com
G2009 Ski Superboys Leiv Øyehaug 92851854 leivoy@gmail.com
G2010 Youngboys Ski og Hebekk Magnus Dokken Liseter 41619737 magnusdl@gmail.com
G2010 Youngboys Finstad Janne Krakeli-Svendsen 94173551 jannetommy@hotmail.com
G2011 Powerboys Are Furnes Lausund 94861135 are.lausund@gmail.com
  Joachim (trener) Rydland 97746841 joachim.rydland@gmail.com
G2012 Kickboys Anette  Lien 45421808 anettelien1@hotmail.com
G2013 Strongboys Glenn Arne (oppstartsansv.) Hansen   glenn@skifotball.no
         
J2003/2004/2005 Rune Løvnæseth 99509906 rune.lovneseth@gmail.com
J2006 Diamonds Torkil Sivertsen 45868202 torkilsivertsen@hotmail.com
J2007 Goldgirls Karianne Langseter 95293495 kariannelangseter@hotmail.com
J2008 Bestgirls Stine Kinden Lensjø 95051609 stine_lensjo@hotmail.com
J2009 Supergirls Kenneth Hansen 90737682 kenneha46@hotmail.com
J2010 PinkStars Dag Ingvald Flaten Skillestad 90057678 dag.skillestad@gmail.com
J2011 Powergirls Geir Erlend Kvisten 95230082 gekvisten@gmail.com
J2012 Kickgirls Line Haugs Jorde 91134391 linehaugs@yahoo.no
  Andre (dugnadsansvarlig) Sikora 48183013 andresik@online.no
J2013 Stargirls Aleksander Nervik 46666909 aleksander.nervik@gmail.com
 

Ski IL Fotball


www.skifotball.no

post@skifotball.no

Klubbnr. 02130040
Organsisasjonsnr. 976 612 345
Kontonr. 1503.25.43143

Faktura, elektronisk adresse (EHF-faktura):
57897661234501

Postadresse:
PB 291, 1401 Ski

Besøksadresse:
Idrettsvn. 35B, Ski idrettspark, 1400 Ski

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift