Ski Fotball

Lagledere

Lagledere

Lagledere Ski Fotball 2017

Oppdatert pr. 7.8.2017

For komplett oversikt over støtteapparat på alle lag: se samlet oversikt på fotball.no sine sider.

 

 

Lag  Lag Fornavn Etternavn Mobil E-post
Senior Menn A 4. div. Ragnhild Carlsen 92295977 ragnhild@skifotball.no
Senior Menn B 6. div. Hans Martin Lundeby 91919999 hmlundeby@hotmail.com
Menn 33 M33 Christian Pedersen 47331179 ch-ped@online.no
Old Boys Veteran Ikke i serien Inge Utstumo 97674637 iuti@online.no
Junior Menn G19 Arne Austin 90549640 arne.austin@hotmail.com
Junior Menn G17 Ketil  Pedersen 95555195 Ketpede@gmail.com
G2002 G15 Terje Døvik 45886300 td@advokatdovik.no
G2003 G14 Anne Grete Kaasa 90695404 gr-kaasa@online.no
G2004 G13 Jørgen Halvorsen 48882413 folloveien42@hotmail.com
G2005 G12 Inger Setnes 99593039 inger.setnes@hio.no
G2006 G11 Mai-Linn Dahl Godtland 98024342 mailinndago@gmail.com
G2007 G10 Eivind Stensrud 92027454 eivind@stensrud.info; lagleder@ski-g2007.com
G2008 Bestboys G9 Tone Skarsaune 41690168 toneskarsaune@hotmail.com
G2009 Finstad Superboys G8 Royne Skaarer Kreutz 90674921 roynekreutz@gmail.com
G2009 Hebekk Superboys G8 Mimi Hermansen 92486934 mh@energinorge.no
G2009 Ski Superboys G8 Leiv Øyehaug 92851854 leivoy@gmail.com
G2010 Youngboys Finstad G7 Joaquen Snellingen Da Silva 98816128 joaquen@gmail.com
G2010 Youngboys Ski/Hebekk G7 Mette Kristiansen 95977409 mette.k9@gmail.com
G2011 Powerboys G6 Are Lausund 94861135 Are.lausund@gmail.com
           
Junior Kvinner Langhus/Ski Sr. og J19 Rune Sletner 98203532 rune.sletner@vestby.kommune.no
J2002 Nordby/Ski J15 Gunnar Wedde 93064251 gunnar.wedde@gmail.com
J2003 J14 Håvard Helland 98000661 Havard.Helland@hioa.no
J2004 J13 Knut Arne Hansen 92229688 knut.arne.hansen@coop.no
J2005 Safir Ikke eget lag i serien Silje Wergeland Mathisen 41305741 siljewm@online.no
J2006 Diamonds J11 Torkil Sivertsen 45868202 torkilsivertsen@hotmail.com
J2007 Goldgirls J10 Karianne Langseter 95293495 kariannelangseter@hotmail.com
J2008 Bestgirls J9 Stine Kinden Lensjø 95051609 stine_lensjo@hotmail.com
J2009 Supergirls J8 Karianne Aamodt 91894820 Karianne.aamodt@gmail.com
J2010 PinkStars J7 Heidi Aasenhuus 91755669 heidi.aasenhuus@gmail.com
J2011 Powergirls J6 Geir Erlend Kvisten 95230082 gekvisten@gmail.com

Ski IL Fotball


www.skifotball.no 

post@skifotball.no

Klubbnr. 02130040
Organsisasjonsnr. 976 612 345
Kontonr. 1503.25.43143

Postadresse: PB 291, 1401 Ski
Besøksadresse: Idrettsvn. 35B, Ski idrettspark, 1400 Ski

©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products