Ski Fotball

Lagledere

Lagledere

Lagledere Ski Fotball 2018

Oppdatert pr. 10.5.2018

For komplett oversikt over støtteapparat på alle lag: se samlet oversikt på fotball.no sine sider.

 

Lag Fornavn Etternavn Mobil E-post
Senior Menn A Ragnhild Carlsen 92295977 ragnhild@skifotball.no
Ski Fotball Futsal Iver Strandheim 91589094 iver_87@hotmail.com
Menn 33 Christian Pedersen 47331179 ch-ped@online.no
Old Boys Veteran Inge Utstumo 97674637 iuti@online.no
Finstadgjengen Futsal Old Boys Frode Ringstad 90582428 frode.ringstad@yahoo.no
         
Junior Menn Roy Johansen 95766478 roy.johansen@telenor.com
G2002 Terje Døvik 45886300 td@advokatdovik.no
G2003 Elin Rosseland 98060326 elin_rosseland@hotmail.com
G2004 Jørgen Francois Høgden Halvorsen 48882413 folloveien42@hotmail.com
G2005 Inger Setnes 99593039 inger.setnes@hioa.no
G2006 Jarleif Gaustad
91514582
jarleifg@gmail.com
G2007 Vegard Sundsaasen 99705885 vegard.sundsaasen@sparebank1.no
G2008 Bestboys Eirin Schrøder
93446894
eirinschroeder@gmail.com
G2009 Ski Superboys Leiv Øyehaug 92851854 leivoy@gmail.com
G2010 Youngboys Hebekk Magnus Dokken Liseter 41619737 magnusdl@gmail.com
G2010 Youngboys Finstad Joaquen Snellingen Da Silva 98816128 joaquen@gmail.com
G2010 Youngboys Ski Mette Kristiansen 95977409 mette.k9@gmail.com
G2011 Powerboys Are Furnes Lausund 94861135 Are.lausund@gmail.com
G2012 Kickboys Anette  Lien
45421808
anettelien1@hotmail.com
         
J2003 Håvard Helland 98000661 Havard.Helland@hioa.no
J2004/2005 Sten-Frode Olsen 93085407 stfrol@icloud.com
J2006 Diamonds Torkil Sivertsen 45868202 torkilsivertsen@hotmail.com
J2007 Goldgirls Karianne Langseter 95293495
kariannelangseter@hotmail.com
J2008 Bestgirls Stine Kinden Lensjø 95051609 stine_lensjo@hotmail.com
J2009 Supergirls Karianne Eugenie Aamodt 91894820 Karianne.aamodt@gmail.com
J2010 PinkStars Dag Ingvald Flaten Skillestad 90057678 dag.skillestad@gmail.com
J2011 Powergirls Geir Erlend Kvisten 95230082 gekvisten@gmail.com
J2012 Kickgirls Line Haugs Jorde 91134391
linehaugs@yahoo.no

Ski IL Fotball


www.skifotball.no 

post@skifotball.no

Klubbnr. 02130040
Organsisasjonsnr. 976 612 345
Kontonr. 1503.25.43143

Postadresse: PB 291, 1401 Ski
Besøksadresse: Idrettsvn. 35B, Ski idrettspark, 1400 Ski

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift